Wyjazdy grupowe z Wiednia do Krakowa

Zapraszamy wszystkich naszych klientów, waszych znajomych, przyjaciół, Polaków i Austriaków do zapoznania się z ofertą dotyczącą wyjazdów grupowych z Wiednia do Krakowa.
Byłeś już w Bratysławie, Pradze, Budapeszcie, nie masz co zrobić z wolnym weekendem, urlopem – to zapoznaj się z naszą poniższą ofertą i zaproś znajomych i przyjaciół do wizyty w stolicy Małopolski do KRAKOWA.
Poznaj Stare Miasto, Kazimierz, zabytki i Muzea, Kopalnię Soli w Wieliczce i Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu oraz wiele więcej, a to wszystko w naszej ofercie poniżej.

 

Wyjazd te proponujemy dla grup zorganizowanych chcących poznać piękno i zalety regionu Małopolski w tym szczególnie Miasta Krakowa dziedzictwa Kultury i Sztuki.
Proponujemy zwiedzanie Miasta Krakowa w tym Zamku Królewskiego na Wawelu, Sukiennic, wielu Kościołów i Sanktuarium w Łagiewnikach, oraz wieczornych eskapad po Krakowskim Rynku i Kazimierzu, gdzie czekają na was wspaniałe lokale gastronomiczne i kawiarnie oraz kluby muzyczne.

 

Proponujemy zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, gdzie można zobaczyć zdumiewające poświęcenie i przesądność, które skłoniły górników do wyrzeźbienia figur, pomników i ołtarzy w ścianach 800-letniej kopalni soli.
Odwiedziny Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, miejsce gdzie dokonały się okrucieństwa nazistowskiego „ostatecznego rozwiązania”.
Polecamy poznanie uroków Pienińskiego Parku Narodowego, w trakcie którego można wziąć udział w spływie przełomem Dunajca.
Polecamy również odwiedzić Częstochowę – religijne serce Polski. Podążaj śladami milionów pielgrzymów przed obraz Czarnej Madonny na Jasnej Górze.

 

Dla niezłomnych i wytrwałych proponujemy wypad do Zakopanego – kurortu usytuowanego u podnóża Tatr, który szczyci się pięknem górskiego krajobrazu i niezwykłym bogactwem kultury podhalańskiej. W trakcie pobytu proponujemy spacer Doliną Kościeliską, Doliną Białego, Doliną Chochołowską, Doliną Strążyską. Nie można też pominąć wędrówki nad Morskie Oko, Dolinę Pięciu Stawów i wiele więcej.

 

To wszytko i wiele więcej możecie Państwo zobaczyć wraz z Austriackimi Przyjaciółmi przy udziale naszej Firmy BARTHUR oraz zaprzyjaźnionej Firmy VIP CAR TRANSPORT z Krakowa.

 

Telefon do kontaktu i dokonania rezerwacji wycieczek
BARTHUR +48 502 377 176
VIP CAR +48 782 110 110
Nasi Partnerzy zapewnią państwu Hotele w Krakowie, oraz Apartamenty wysokiej klasy. Do Państwa dyspozycji polecamy Przewodnika niemieckojęzycznego, który oprowadzi was po Krakowie i opowie o Historii miasta.

 

My natomiast Firma BARTHUR zapewnimy Państwu podróż na trasie Wiedeń – Kraków – Wiedeń, zarówno w Tygodniu jak i przez Weekendy.
Szczegóły pod nr tel.
+48 502 377 167

20507593_10154885314992825_5152862671911919717_o
20819720_10154919834212825_6225850006741852464_o
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
121379
zakopane-otoczenie

INFORMACJA PILNE, NOWE ZASADY PRZEKRACZANIA GRANIC RP, CZR, AT !!!!!!

PRZEWÓZ OSÓB I PRZESYŁEK

 

 

Chcąc wyjść na przeciw państwa oczekiwaniom, potrzebie przywrócenia normalności, a przede wszystkim powrotów do pracy, rodzin i domów,
Pragniemy państwa poinformować o stopniowym przywracaniu przewozu osób na trasie Kraków ←→ Katowice ←→ Wiedeń.

 

W dalszym ciągu zgodnie z obecnymi możliwościami i przy zastosowaniu wszystkich możliwych środków bezpieczeństwa, dokonujemy przewozów pasażerskich  z Krakowa, Katowic przez Czechy do Wiednia.
Na obecną chwilę Strona Czeska od dnia 15 czerwca 2020 roku zezwala na przejazd przez terytorium RCZ w stronę Austrii na zasadach wewnętrznych kraju i przez przejścia graniczne z RP, które otrzymały  tak zwane “ZIELONE ŚWIATŁO”.
Przejścia graniczne od 28 czerwca 2020 roku CIESZYN, GORZYCZKI, CHAŁUPKI otrzymają sygnalizację ZIELONĄ.

 

Tranzyt z Polski przez Czechy do Austrii

 

OD 29 CZERWCA 2020 ROKU CZESKA REPUBLIKA ZDEJMUJE OBOSTRZENIA NA GRANICACH Z WOJEWÓDZTWEM ŚLĄSKIM. TRANZYT DLA MIESZKAŃCÓW ŚLĄSKA JEST DOPUSZCZONY W OBU KIERUNKACH. PROSZĘ JEDNAK NIE ZAPOMINAĆ O DOKUMENTACH KTÓRE W SYTUACJI ZMIANY SYTUACJI Z ZACHOROWANIAMI MOGĄ BYĆ NIEZBĘDNE W CELU SWOBODNEGO POWROTU DO DOMÓW I MIEJSC PRACY.

Ryzyko krajowe:   ważne od 29 czerwca do 5 lipca 2020 roku

Mapa Europy z kolorowymi strefami
© CZESKIE MINISTERSTWO ZDROWIA
 • Niskie ryzyko:
  wyjazd bez ograniczeń, powrót i wjazd bez testuBelgia, Bułgaria, Dania, Niemcy, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Wielka Brytania, Irlandia, Islandia, Włochy, Chorwacja, Liechtenstein, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Austria , Polska, Rumunia, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Węgry, Cypr

  Poprzednie obowiązki dotyczące testów – również w przypadku osób dojeżdżających do pracy – nie mają już zastosowania;
  Tranzyt dozwolony bez noty dyplomatycznej

 • Średnie ryzyko: wyjazd bez ograniczeń, podróż powrotna bez testu, wjazd z testem
  Portugalia
 • Wysokie ryzyko:   wyjazd niezalecany, podróż powrotna z testem, wjazd z testem
  Szwecja 

 • Wjazd z Polski
  Od 15 czerwca wjazd do CZ z Polski jest zasadniczo możliwy bez testu – w szczególności obywatele polscy mogą następnie przejechać przez CZ do AT (i odwrotnie)

 

Powroty do Polski z Wiednia od dnia 05-Czerwca 2020 roku odbywać się mogą tranzytem przez terytorium CZESKIEJ REPUBLIKI oraz od dnia 02-Czerwca-2020 roku przez terytorium SŁOWACJI.

https://www.mvcr.cz/clanek/mezinarodni-doprava.aspx

https://www.gov.pl/web/czechy/wznowienie-tranzytu-przez-slowacje

 

Tranzyt przez Czechy do Polski

 

Od 5 czerwca 2020 r. Następujące zasady nie mają zastosowania do :

 • obywatele Niemiec, Węgier, Austrii i Słowacji ze sprawdzonym obecnym miejscem pobytu w jednym z tych krajów 
 • Obywatele UE posiadający świadectwo czasowego lub stałego pobytu w Niemczech, na Węgrzech, w Austrii lub na Słowacji
 • obywatele państw trzecich posiadający zezwolenie na pobyt w Niemczech, na Węgrzech, w Austrii lub na Słowacji ze statusem rezydenta oznaczonego – wjazd „rezydent” 

Na terytorium Republiki Czeskiej mogą wjechać następujące osoby :

 • bez potrzeby potwierdzania celu podróży (przedkładanie dokumentów)  
 • bez limitu czasu pobytu w Czechach (tylko do 72 godzin) 
 • bez obowiązku przeprowadzenia testu SARS-CoV-2 z wynikiem ujemnym
 • bez obowiązku poddania się niezbędnym środkom kwarantanny po wjeździe

 

Tranzyt przez Słowację do Polski

 

Obywatele RP, którzy chcą powrócić do Polski od dnia 2 czerwca 2020 roku mogą przejechać tranzytem przez terytorium Republiki Słowackiej bez uzyskiwania wcześniejszej zgody władz słowackich, pod warunkiem okazania w trakcie kontroli na przejściu granicznym polskiego paszportu lub dowodu osobistego. Czas przejazdu jest ograniczony do 8 godzin, w tym uwzględniono niezbędne tankowanie paliwa na stacjach benzynowych.

 

Powracamy pomału do systemu przejazdów z przed PANDEMII, które będą się odbywać codziennie, niemniej prosimy Państwa o informowanie nas o planowanym terminie wyjazdu z wyprzedzeniem co najmniej na dwa dni przed.

 

Dokumenty jakie warto w dalszym ciągu posiadać w trakcie podróżowania do Austrii i które mogą być wymagane w trakcie kontroli wyrywkowej przez służby graniczne i policję to:

 

1. Dokument potwierdzający stale bądź czasowe zameldowanie na terytorium Austrii,

2. Dokument potwierdzający zatrudnienie lub inny dokument od swojego pracodawcy, dokument o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej na terytorium Austrii, ewentualnie dokument potwierdzający rejestracje w AMS i obowiązek stawienia się na termin,

3. Aktualny dostępny na rynku szybki test serologiczny na koronawirusa dedykowany diagnostyce zakażeń SARS-Cov-2.

Link do badań na terenie Krakowa: 

https://dworska.pl/lekarze-krakow/test-na-koronawirusa-covid-19

Link do dokumentu polecanego przez stronę Czeską w celu dokonania wpisu o przeprowadzonym badaniu na COVID – 19 na podstawie którego mieszkańcy województwa ŚLĄSKIEGO mogą swobodnie przekraczać granicę RP z CZR.

https://www.mvcr.cz/clanek/vzory-potvrzeni-pro-vstup-na-uzemi-cr.aspx

Przykładowe zaświadczenie lekarskie o wyniku testu PCR na SARS-CoV-2 (CZ / EN / UK)

 

 

W celu przestrzegania warunków bezpieczeństwa podróżujących pasażerów prosimy w dalszym ciągu o zaopatrzenie się w maseczki i rękawiczki na czas podróży, które niezbędne są w razie przeprowadzanej kontroli lub na postojach na terenie STACJI PALIW.

 

Informujemy, iż nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne braki w dokumentacji, które uniemożliwią państwu wjazdu na obszar Czech i Austrii, a w sytuacji ograniczenia dalszej podróży przez służby austriackie, czeskie bądź polskie, zastrzegamy, że dalszą podróż będziemy kontynuować z pozostałymi pasażerami.

 

Zgodnie z najnowszą informacją rządową od dnia 13 czerwca 2020 roku zostaną uchylone wszystkie środki kontroli granicznej na wszystkich przejściach granicznych RP oraz zostaną wycofane środki dotyczące KWARANTANNY.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego po nr telefonu:

+48 502 377 176
+43 676 741 05 80

Z wyrazami szacunku,

PRZEWOZY BARTHUR

Magdalena i Artur Krowiak.

Znalezione w NECIE !!!

 

Apel do moich Przyjaciół i Znajomych, Pracowników i Klientów, Właścicieli wszystkich małych i średnich firm !!!

 

            Kinga Rusin wypuszcza kosmetyki PAT&Rub i ludzie kupuję. Robert Lewandowski reklamuje nowe buty i ludzie je kupują. Żona Roberta, Anna Lewandowska promuje swój program odchudzania i sprzedaje produkty z nim związane – ludzie kupują. Zenek Martyniuk robi koncerty i ludzie płacą za koncerty po 70 zł, żeby tam tylko wejść. Aktor Piotr Adamczyk otwiera nową restaurację i ludzie promują, udostępniają i wszyscy o tym rozmawiają i polecają.

 

Ale kiedy ktoś nie znany, jakiś znajomy albo członek rodziny uruchamia nowy biznes to ludzie marudzą, wytykają go palcem, oskarżają o zawyżone ceny – ” No nie jestem pewien czy to dobry pomysł “, ” Daję mu maksymalnie rok czasu i zamknie interes “, ” Chyba zwariował z tymi cenami, kto to od niego kupi ” …. itd.

 

Dlaczego tak łatwo wspieramy kogoś, kogo znamy tylko z telewizji czy Internetu, kto już ma mnóstwo pieniędzy ale znajdujemy miliony powodów, żeby nie pomagać komuś kogo znamy osobiście, komuś kto zaczyna coś nowego, komuś kto próbuję dać wszystkie siły z siebie by stać się kimś równie ważnym dla was jak Ci których nie znacie ?

 

Pamiętaj, że kiedy wspierasz mały i średni biznes – wspierasz przedsiębiorcę, który każdego dnia zmaga się z problemami prowadzenia własnej firmy, by mógł zarobić na pensję swoich pracowników, by utrzymał swoją rodzinę i spłacić swoje zobowiązania, kredyty, leasingu.

 

Oczywiście nie krytykuję Celebrytów prowadzących swój biznes i korzystających z potencjału marki jaki wykreowali bo jak najbardziej ich podziwiam, że osiągnęli sukces swoją ciężką pracą.

 

Chciałbym tylko, że jeżeli następnym razem jakiś Twój znajomy umieści w mediach społecznościowych wpis, że startuje z nowym biznesem albo jego pizzeria w trudnym czasie zmaga się z problemem lub musi podnieść stawiki za usługi lub marżę na towarze by utrzymać swoich pracowników bo w trudnych czasach zmaga się z problemami, to daj mu lajka, udostępnij jego post dalej albo dodaj komentarz.

 

Nie musisz od niego od razu kupować jego produktów czy też korzystać z jego usług jak nie masz takiej potrzeby ! Wystarczy że dasz wsparcie i pomożesz im w promocji ich biznesu w osiągnięciu nowych klientów, pomożesz w dotarciu do tego punktu w którym jest wielu innych znanych bądź mniej znanych ludzi.

 

Dla Ciebie to jedynie klik ale uwierz, że dla osoby prowadzącej własny biznes to znaczy bardzo wiele !!!

 

Pomagajmy, wspierajmy jak tylko możemy !!!