Wyjazdy grupowe z Wiednia do Krakowa

Zapraszamy wszystkich naszych klientów, waszych znajomych, przyjaciół, Polaków i Austriaków do zapoznania się z ofertą dotyczącą wyjazdów grupowych z Wiednia do Krakowa.
Byłeś już w Bratysławie, Pradze, Budapeszcie, nie masz co zrobić z wolnym weekendem, urlopem – to zapoznaj się z naszą poniższą ofertą i zaproś znajomych i przyjaciół do wizyty w stolicy Małopolski do KRAKOWA.
Poznaj Stare Miasto, Kazimierz, zabytki i Muzea, Kopalnię Soli w Wieliczce i Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu oraz wiele więcej, a to wszystko w naszej ofercie poniżej.

 

Wyjazd te proponujemy dla grup zorganizowanych chcących poznać piękno i zalety regionu Małopolski w tym szczególnie Miasta Krakowa dziedzictwa Kultury i Sztuki.
Proponujemy zwiedzanie Miasta Krakowa w tym Zamku Królewskiego na Wawelu, Sukiennic, wielu Kościołów i Sanktuarium w Łagiewnikach, oraz wieczornych eskapad po Krakowskim Rynku i Kazimierzu, gdzie czekają na was wspaniałe lokale gastronomiczne i kawiarnie oraz kluby muzyczne.

 

Proponujemy zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, gdzie można zobaczyć zdumiewające poświęcenie i przesądność, które skłoniły górników do wyrzeźbienia figur, pomników i ołtarzy w ścianach 800-letniej kopalni soli.
Odwiedziny Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, miejsce gdzie dokonały się okrucieństwa nazistowskiego „ostatecznego rozwiązania”.
Polecamy poznanie uroków Pienińskiego Parku Narodowego, w trakcie którego można wziąć udział w spływie przełomem Dunajca.
Polecamy również odwiedzić Częstochowę – religijne serce Polski. Podążaj śladami milionów pielgrzymów przed obraz Czarnej Madonny na Jasnej Górze.

 

Dla niezłomnych i wytrwałych proponujemy wypad do Zakopanego – kurortu usytuowanego u podnóża Tatr, który szczyci się pięknem górskiego krajobrazu i niezwykłym bogactwem kultury podhalańskiej. W trakcie pobytu proponujemy spacer Doliną Kościeliską, Doliną Białego, Doliną Chochołowską, Doliną Strążyską. Nie można też pominąć wędrówki nad Morskie Oko, Dolinę Pięciu Stawów i wiele więcej.

 

To wszytko i wiele więcej możecie Państwo zobaczyć wraz z Austriackimi Przyjaciółmi przy udziale naszej Firmy BARTHUR oraz zaprzyjaźnionej Firmy VIP CAR TRANSPORT z Krakowa.

 

Telefon do kontaktu i dokonania rezerwacji wycieczek
BARTHUR +48 502 377 176
VIP CAR +48 782 110 110
Nasi Partnerzy zapewnią państwu Hotele w Krakowie, oraz Apartamenty wysokiej klasy. Do Państwa dyspozycji polecamy Przewodnika niemieckojęzycznego, który oprowadzi was po Krakowie i opowie o Historii miasta.

 

My natomiast Firma BARTHUR zapewnimy Państwu podróż na trasie Wiedeń – Kraków – Wiedeń, zarówno w Tygodniu jak i przez Weekendy.
Szczegóły pod nr tel.
+48 502 377 167

20507593_10154885314992825_5152862671911919717_o
20819720_10154919834212825_6225850006741852464_o
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
121379
zakopane-otoczenie

Zatrudnimy kierowcę ” kat B ” w przewozie osób na trasie Kraków ↔ Katowice ↔ Wiedeń.

 

Oferta pracy dotyczy Kierowców z gminy Krzeszowice, Liszki, Alwernia, Zabierzów, Czernichów, z uwagi na bliski dojazd do siedziby firmy w miejscowości FRYWAŁD.

 

Kandydatom z poza tych Miejscowości z góry dziękuję i proszę nie dzwonić !!!

 

Kierowca w wieku 25 – 45 lat, dyspozycyjny, mile widziane doświadczenie w przewozie osób, bez nałogów, znający rozkład miast w Małopolsce i na Śląsku, posiadający aktualne badania psychotechniczne oraz dobrą znajomość obsługi nawigacji z Auto Mapą i map Google.

 

Praca dotyczy przewozu osób i rzeczy na trasie Kraków – Wiedeń – Kraków, w systemie ” z adresu na adres “.

 

Oczekiwana jest w związku z tym znajomość tej trasy oraz mile widziana znajomość Wiednia.

 

Nie odpowiadam na wiadomości z powodu częstego pobytu w trasie.

 

PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY NA NR +48 503 013 441
Bardzo proszę o wcześniejsze ustalenie aprobaty w domu i rodzinie na wykonywanie zawodu kierowcy w transporcie międzynarodowym Osób i rzeczy.
Szczegóły naszej działalności na stronie www.barthur.pl