Przesyłki Polska ↔ Austria

Jeżeli musisz pilnie, z dnia na dzień, z godziny na godzinę nadać przesyłkę z Polski do Austrii (lub odwrotnie), my chętnie podejmiemy się tego zadania.

 

Zapewniamy bezpieczny przewóz przesyłek, a tym samym powierzając nam swoją paczkę, możesz być pewien, że dotrze ona na czas pod wskazany adres.

 

Przewozy odbywają się każdego dnia, dlatego pomożemy Ci nawet w nagłych wypadkach, kiedy ważna jest dla Ciebie każda godzina.

 

Przesyłki z miejsc położonych poza zasięgiem naszych tras na terenie całej Polski można nadsyłać do siedziby naszej Firmy kurierem Krajowym. Tym samym, w odwrotnym kierunku również dokonujemy przesyłania zleconej nam przesyłki do odbiorcy oddalonego od naszych codziennych tras dowolnym kurierem krajowym w Polsce.

 

Godziny odbioru oraz dostarczenia przesyłek ustalane są telefonicznie z każdym klientem indywidualnie.

 

 

Ponosimy pełną odpowiedzialność prawną za powierzone nam przesyłki. Szukamy zawsze najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

 

Przesyłki odbieramy z uzgodnionego wcześniej miejsca i o podanym czasie np: z domy, ze stacji benzynowej, dworca, parkingu – zarówno na terenie Polski jak i Austrii i błyskawicznie w ciągu kilku godzin od momentu załadunku dostarczamy je pod wskazany adres.

 

Nadawca jest odpowiedzialny za spakowanie przesyłki w sposób zapewniający jej bezpieczny transport oraz umieszczenie jej w stosownym opakowaniu zapobiegających jej uszkodzeniu jak również uszkodzeniu innych  przewożonych towarów i mienia pozostałych Pasażerów, a przede wszystkim, własności Przewoźnika jakim jest auto.

 

Zachowujemy sobie prawo do nieprzyjęcia przesyłki, której sposób pakowania jest niezadowalający i zagraża bezpieczeństwu innych towarów oraz gdy zagraża bezpieczeństwu i komfortowi podróżujących Pasażerów.

 

Opłaty naliczane są wg obowiązujących stawek ujętych w cenniku i pobierane są od nadawcy, jak również w przypadku przesłania przesyłki za pobraniem od wskazanego w zleceniu odbiorcy.

 

Zobacz cennik

RODZAJE PRZESYŁEK

 

Przesyłki drobne:

  • listy, dokumenty, lekarstwa, klucze oraz wszelkiego rodzaju paczki do wielkości torby turystycznej.

 

Przesyłki duże:

  • od wielkości dużej torby turystycznej do gabarytu 0,5 m/3

 

Przesyłki większe niestandardowe:

  • meble, materiały budowlane, sprzęt AGD i RTV, transportery spożywcze, części motoryzacyjne

 

Oferujemy przewóz niestandardowych przesyłek:

  • na przyczepach pod plandeką o wymiarach 250x180x160cm i ładowności do 750 kg. Istnieje możliwość zamówienia przyczepy o większych wymiarach  oraz bardzo dużej ładowności do 2000 kg.

 

Przewóz samochodów na lawetach:

  • posiadamy samochody wyposażone w fabryczne haki holownicze o maksymalnej masie całkowitej 2500 kg, waga przewożonego samochodu nie może przekraczać 2000kg.

 

Ekspresowe Przesyłki pieniężne jeszcze tego samego dnia!!!

  • Oferujemy nową usługę w której proponujemy dowiezienie do klienta przekazanej kwoty w ciągu zaledwie 3 godzin na terenie Małopolski i Śląska.

Zatrudnimy kierowcę ” kat B ” w przewozie osób na trasie Kraków ↔ Katowice ↔ Wiedeń.

 

Oferta pracy dotyczy Kierowców z gminy Krzeszowice, Liszki, Alwernia, Zabierzów, Czernichów, z uwagi na bliski dojazd do siedziby firmy w miejscowości FRYWAŁD.

 

Kandydatom z poza tych Miejscowości z góry dziękuję i proszę nie dzwonić !!!

 

Kierowca w wieku 25 – 45 lat, dyspozycyjny, mile widziane doświadczenie w przewozie osób, bez nałogów, znający rozkład miast w Małopolsce i na Śląsku, posiadający aktualne badania psychotechniczne oraz dobrą znajomość obsługi nawigacji z Auto Mapą i map Google.

 

Praca dotyczy przewozu osób i rzeczy na trasie Kraków – Wiedeń – Kraków, w systemie ” z adresu na adres “.

 

Oczekiwana jest w związku z tym znajomość tej trasy oraz mile widziana znajomość Wiednia.

 

Nie odpowiadam na wiadomości z powodu częstego pobytu w trasie.

 

PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY NA NR +48 503 013 441
Bardzo proszę o wcześniejsze ustalenie aprobaty w domu i rodzinie na wykonywanie zawodu kierowcy w transporcie międzynarodowym Osób i rzeczy.
Szczegóły naszej działalności na stronie www.barthur.pl