Przesyłki pieniężne

W przypadku przesyłek pieniężnych, polecamy dwie formy takiej usługi.

 

Pierwsza propozycja dotyczy tradycyjnej przesyłki pieniężnej, którą podejmujemy u klienta na wskazanym wcześniej adresie, bądź można taką przesyłkę dostarczyć do siedziby firmy zarówno w Austrii, jak również na terenie Polski.

 

Co do Drugiej propozycji, to pragniemy Państwu udostępnić możliwość dokonywania wpłat na Euro konto na terytorium Austrii w Raiffeisen Bank. Opcja ta pozwoli na możliwie jak najszybsze oraz bezpieczne przekazanie dowolnej kwoty do podanego w zleceniu Odbiorcy.  Po zaksięgowaniu Państwa pieniędzy na naszym koncie do 3 godzin dostarczymy wskazaną w zleceniu kwotę na wskazany adres odbiorcy na terenie Małopolski i Śląska, bądź dokonamy wpłaty na konto wskazanego odbiorcy po przewalutowaniu przekazanej kwoty zgodnie z obowiązującym kursem NBP na dany dzień handlowy.

 

Koszt takiej usługi jest ustalany indywidualnie w trakcie rozmowy telefonicznej w momencie dokonywania zlecenia.

 

Ponosimy pełną odpowiedzialność prawną za powierzone nam przesyłki. Szukamy zawsze najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

 

Zobacz cennik

przesylki_pieniezne

Zatrudnimy kierowcę ” kat B ” w przewozie osób na trasie Kraków ↔ Katowice ↔ Wiedeń.

 

Oferta pracy dotyczy Kierowców z gminy Krzeszowice, Liszki, Alwernia, Zabierzów, Czernichów, z uwagi na bliski dojazd do siedziby firmy w miejscowości FRYWAŁD.

 

Kandydatom z poza tych Miejscowości z góry dziękuję i proszę nie dzwonić !!!

 

Kierowca w wieku 25 – 45 lat, dyspozycyjny, mile widziane doświadczenie w przewozie osób, bez nałogów, znający rozkład miast w Małopolsce i na Śląsku, posiadający aktualne badania psychotechniczne oraz dobrą znajomość obsługi nawigacji z Auto Mapą i map Google.

 

Praca dotyczy przewozu osób i rzeczy na trasie Kraków – Wiedeń – Kraków, w systemie ” z adresu na adres “.

 

Oczekiwana jest w związku z tym znajomość tej trasy oraz mile widziana znajomość Wiednia.

 

Nie odpowiadam na wiadomości z powodu częstego pobytu w trasie.

 

PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY NA NR +48 503 013 441
Bardzo proszę o wcześniejsze ustalenie aprobaty w domu i rodzinie na wykonywanie zawodu kierowcy w transporcie międzynarodowym Osób i rzeczy.
Szczegóły naszej działalności na stronie www.barthur.pl