Biznes oferta

Dla klientów indywidualnych oraz firm mamy specjalną usługę w formie biznes klasy. Proponujemy szybkie i komfortowe przewozy z Krakowa, Katowic oraz innych małopolskich i śląskich miejscowości do Wiednia oraz na lotnisko Schwehat pod Wiedniem.

 

Oferujemy przejazd wygodnym Audi Q7 w czasie szybszym niż całkowity czas przelotu samolotem w systemie „OD DRZWI DO DRZWI”.
CENA TAKIEJ LUKSUSOWEJ USŁUGI TO 1300 ZŁ LUB 300 € MAKSYMALNA ILOŚĆ MIEJSC TO 3.

 

Nie wiążemy ze sobą rezerwacji, wykonujemy je indywidualnie pod jedno zamówienie dla maksymalnie trzech osób. Zapewniamy podstawienie samochodu pod wskazany adres, o umówionej wcześniej godzinie. Rezerwacje należy dokonywać z wyprzedzeniem, co najmniej dwudniowym. W nagłych przypadkach, kiedy rezerwacja nie będzie możliwa, postaramy się również sprostać państwa potrzebom, jednak zastrzegamy sobie, iż w tej sytuacji możemy podstawiać inny samochód osobowy lub busa.

 

Zobacz cennik

rhdr

Zatrudnimy kierowcę ” kat B ” w przewozie osób na trasie Kraków ↔ Katowice ↔ Wiedeń.

 

Oferta pracy dotyczy Kierowców z gminy Krzeszowice, Liszki, Alwernia, Zabierzów, Czernichów, z uwagi na bliski dojazd do siedziby firmy w miejscowości FRYWAŁD.

 

Kandydatom z poza tych Miejscowości z góry dziękuję i proszę nie dzwonić !!!

 

Kierowca w wieku 25 – 45 lat, dyspozycyjny, mile widziane doświadczenie w przewozie osób, bez nałogów, znający rozkład miast w Małopolsce i na Śląsku, posiadający aktualne badania psychotechniczne oraz dobrą znajomość obsługi nawigacji z Auto Mapą i map Google.

 

Praca dotyczy przewozu osób i rzeczy na trasie Kraków – Wiedeń – Kraków, w systemie ” z adresu na adres “.

 

Oczekiwana jest w związku z tym znajomość tej trasy oraz mile widziana znajomość Wiednia.

 

Nie odpowiadam na wiadomości z powodu częstego pobytu w trasie.

 

PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY NA NR +48 503 013 441
Bardzo proszę o wcześniejsze ustalenie aprobaty w domu i rodzinie na wykonywanie zawodu kierowcy w transporcie międzynarodowym Osób i rzeczy.
Szczegóły naszej działalności na stronie www.barthur.pl